Team

Team

Het team van IKC NoordRijk

Schooljaar 2020/2021

Rik van Veldhuizen

Rik van Veldhuizen

Directeur

directie.noordrijk@innoord.nl

Mireille de Visser

Mireille de Visser

Adjunct directeur & juf

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 4A & 7A
m.devisser@innoord.nl

Willem van der Mije

Willem van der Mije

Concierge

Aanwezig maandag t/m vrijdag

Monique Ewoldt

Monique Ewoldt

Administratief medewerkster

Aanwezig maandag, woensdag en donderdag

Hedy Boschman

Hedy Boschman

Intern begeleider Onderbouw

Aanwezig maandag, dinsdag en donderdag
Lid Gemeenschappelijke Medezeggenschapsraad

Sharodjna Gopal

Sharodjna Gopal

Intern begeleider Bovenbouw

Aanwezig maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Coördinator bovenbouw, lid Medezeggenschapsraad

Monica Bronshof

Monica Bronshof

Onderwijsassistent

Aanwezig maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Henrike Laning

Henrike Laning

Onderwijsassistent

Aanwezig maandag t/m vrijdag

Leerkrachten onderbouw

Kevin Buijs

Kevin Buijs

Meester

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 1/2A

Mirjam Puttenaar

Mirjam Puttenaar

Juf

Aanwezig dinsdag t/m vrijdag
Groep 1/2D
Coördinator onderbouw

Jasmina Zant

Jasmina Zant

Juf

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 1/2B, 3A & 3B

John Padlina

John Padlina

Meester

Aanwezig donderdag & vrijdag
Groep 1/2B

Maritta van la Parra

Maritta van la Parra

Juf

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 1/2C

Martine van den Bovenkamp

Martine van den Bovenkamp

Juf

Aanwezig maandag t/m donderdag
Groep 1/2D

Greet Jurriens

Greet Jurriens

Juf

Aanwezig maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Groep 1/2D

Froukje de Visser

Froukje de Visser

Juf

Aanwezig maandag t/m donderdag
Groep 1/2E

Larissa Loman

Larissa Loman

Juf

Aanwezig woensdag & vrijdag
Groep 1/2E & 5A

Leerkrachten middenbouw

Silke Pordon

Silke Pordon

Juf

Aanwezig maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 3A

Anouk van der Kieft

Anouk van der Kieft

Juf

Aanwezig Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Groep 3B

Jaime Teiwes

Jaime Teiwes

Juf

Aanwezig maandag t/m woensdag & vrijdag
Groep 3C

Janne Voorend

Janne Voorend

Juf

Aanwezig maandag t/m woensdag
Groep 4A

Anouk Straub

Anouk Straub

Juf

Aanwezig maandag t/m woensdag
Groep 4B

Latif Mdibeh

Latif Mdibeh

Meester

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 4B
Rekenspecialist

Niki Oladosu

Niki Oladosu

Juf

Aanwezig maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Groep 5A

Merel van Oosterwijk

Merel van Oosterwijk

Juf

Aanwezig woensdag t/m vrijdag
Groep 5B
Cultuurcoördinator

Nina Bardet

Nina Bardet

Juf

Aanwezig maandag en dinsdag
Groep 5B

Leerkrachten bovenbouw

Rafaela Coster

Rafaela Coster

Juf

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 6A
Coördinator bovenbouw

Kim Vuijk

Kim Vuijk

Juf

Aanwezig maandag, dinsdag en donderdag
Groep 6A

Peter Prins

Peter Prins

Meester

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 6B

Koen van Disveld

Koen van Disveld

Meester

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 6C

Michiel de Lange

Michiel de Lange

Meester

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 7A

Hanna Torenstra

Hanna Torenstra

Juf

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 7B

Alten Rigters

Alten Rigters

Meester

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 8A

Mohamed Kebdani

Mohamed Kebdani

Meester

Aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 8B

Lex van der Post

Lex van der Post

Meester

Aanwezig maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs
ICT-coördinator

Dimitri Jolly

Dimitri Jolly

Meester

Aanwezig dinsdag, woensdag en vrijdag
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs